A. D. Esteirana Remo

Asociación Deportiva Esteirana Remo

BATEIS. SEMIFINAIS CAMPIONATO TERRITORIAL NORTE : Rianxo, 10 de Abril de 2021

ALEVÍN FEMININA (FINAL DIRECTA)
INFANTIL FEMININA
BOIA 1ª QUENDA  1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 ESTEIRANA 2.50 5.35.43
2 ARES 2.50 5.45.28
3 NÁUTICO RIBEIRA 2.38 5.11.72 CP
4 CELEIRO 2.38 5.14.50 CP
BOIA 2ª QUENDA  1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MUROS 2.38 5.15.06 CP
2 CABO DA CRUZ 2.31 5.04.35 CP
3 PERILLO 2.41 5.19.71 CT
4 RIANXO 2.46 5.35.04
CADETE FEMININA
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MUROS 2.20 5.04 7.34.14 CP
2 POBRA 2.20 5.04 7.36.10 CT
3 CEDEIRA 2.41 5.56 8.57.32
4 RIANXO 2.19 4.58 7.30.49 CP
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 ARES 2.25 5.08 7.42.99 CP
2 A CABANA 2.20 5.02 7.31.25 CP
3 NARÓN 2.39 5.43 8.36.27
4 CABO DA CRUZ 2.25 5.15 8.04.65
XUVENIL FEMININA (FINAL DIRECTA)
ABSOLUTA FEMININA
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ 2.19 4.49 7.23 9.52.10 CP
2 NÁUTICO BOIRO 2.20 4.50 7.22 9.50.04 CP
3 MUGARDOS 2.24 4.57 7.35 10.04.55 CT
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 POBRA 2.34 5.23 8.07 10.49.25
2 PERILLO 2.19 4.49 7.30 10.16.09 CP
3 RIANXO 2.19 4.51 7.26 10.01.75 CP
ALEVÍN MASCULINO (FINAL DIRECTA)
INFANTIL MASCULINO
BOIA 1ª QUENDA  1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ 2.32 5.14.65
2 CELEIRO 2.34 5.13.30 CP
3 RIANXO 2.17 4.52.58 CP
4 A CABANA 2.40 5.26.65
5 MUGARDOS 2.37 5.29.06
BOIA 2ª QUENDA  1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 ESTEIRANA 2.53 6.09.04 10º
2 POBRA 2.22 4.47.43 CP
3 ARES 2.22 4.52.59 CP
4 NÁUTICO RIBEIRA 2.25 5.06.07 CT
5 MUROS 2.35 5.18.74
CADETE MASCULINO
BOIA 1ª QUENDA  1ª VIRADA  2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MUROS 2.27 5.07 7.40.31
2 RIANXO 2.10 4.40 7.05.04 CP
3 CABO DA CRUZ 2.12 4.40 7.04.13 CP
4 ARES 2.14 4.48 7.18.11
BOIA 2ª QUENDA  1ª VIRADA  2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 POBRA 2.07 4.32 6.56.09 CP
2 NÁUTICO RIBEIRA 2.12 4.46 7.07.86 CP
3 A CABANA 2.14 4.46 7.12.00 CT
4 PERILLO 2.25 5.12 7.52.88
XUVENIL MASCULINO
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 NÁUTICO RIBEIRA 2.20 4.47 7.24 9.46.57
2 CABO DA CRUZ 2.16 4.37 7.07 9.30.26 CP
3 POBRA 2.19 4.46 7.18 9.43.40 CP
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 NARÓN 2.21 4.46 7.18 9.38.52 CT
2 MUROS 2.12 4.36 7.06 9.28.36 CP
3 ARES 2..21 4.43 7.15 9.34.57 CP
ABSOLUTA MASCULINO
BOIA 1ª QUENDA  1ª VIRADA  2ª VIRADA  3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 ARES 2.09 4.22 6.44 8.54.54 CP
2 PERILLO 2.14 4.35 7.00 9.23.00 10º
3 ESTEIRANA 2.11 4.28 6.53 9.06.68
4 MERA 2.08 4.24 6.44 8.59.64 CP
5 REMEIROS POBRA 2.10 4.29 6.50 9.04.12
BOIA 2ª QUENDA  1ª VIRADA  2ª VIRADA  3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 NARÓN 2.07 4.26 6.49 9.00.93 CT
2 REMEIROS POBRA 2.07 4.21 6.42 8.57.26 CP
3 MUGARDOS 2.12 4.29 6.49 9.04.79
4 POBRA 2.07 4.26 6.47 9.00.14 CP
5 MUROS 2.15 4.36 7.01 9.18.88

Comments are currently closed.