A. D. Esteirana Remo

Asociación Deportiva Esteirana Remo

LIGA DE BATEIS RÍAS DE MUROS-NOIA E AROUSA NORTE: Pobra do Caramiñal, 29 de Febreiro de 2020.

BOIA 1ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 ESTEIRANA 2.47.33
2 CABO DA CRUZ B 3.21.32
3 CABO DA CRUZ A 2.38.11
4 POBRA 2.48.71
5 NÁUTICO RIBEIRA 3.11.39
6 RIANXO Mixto 2.45.56
7 NÁUTICO RIBEIRA Mixto 3.06.81
MULLERES INFANTÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 SAMERTOLAMEU A 2.27 5.00.69
2 RIANXO 2.39 5.23.98
3 NÁUTICO RIBEIRA 2.41 5.28.73
4 CABO DA CRUZ A 2.22 4.55.35
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ B 2.49 5.36.75
2
3 ESTEIRANA 2.39 5.22.90
4 SAMERTOLAMEU B 2.46 5.33.78
MULLERES CADETES
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ B 2.21 5.35 8.32.30
2 RIANXO 2.06 4.54 7.30.33
3 CABO DA CRUZ A 2.08 4.59 7.38.24
4 POBRA A 2.28 5.34 8.23.79
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ C 2.48 10.35.20
2 NÁUTICO RIBEIRA 2.11 4.49 7.32.30
3 POBRA B 2.28 5.36 8.40.63
4 SAMERTOLAMEU 2.21 5.30 8.15.78
MULLERES XUVENÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 ESTEIRANA 5.10 8.01 10.33.53
2 SAMERTOLAMEU 5.17 8.04 10.30.44
3 CABO DA CRUZ 5.02 7.46 10.17.23
4 RIANXO 4.50 7.32 9.53.86
5 SAMERTOLAMEU SB 2.26 4.57 7.38 10.01.60
6 NÁUTI RIBEIRA SC 2.40 5.22 8.18 10.53.05
MULLERES ABSOLUTAS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 POBRA A
2 POBRA B 3.00 5.59 9.20 12.15.28
3 SAMERTOLAMEU A 2.30 4.59 7.40 10.09.89
4 NÁUTI RIBEIRA B 2.33 5.05 7.50 10.22.68
5 ESTEIRANA 2.36 5.20 8.10 10.47.18
6 NÁUTI RIBEIRA A 2.26 4.52 7.25 9.50.36
HOMES ALEVÍNS
BOIA 1ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
2 CABO DA CRUZ A 2.44.51
3 POBRA A 2.40.11
4 RIANXO 2.18.64
5 ESTEIRANA Mixta 3.13.48
6 POBRA B 2.56.89
7 CABO DA CRUZ B 3.08.39
HOMES INFANTÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 ESTEIRANA 2.41 5.22.34
2 POBRA A 2.54 5.45.73
3 RIANXO 2.20 4.42.68
4
5 CABO DA CRUZ B 2.17 4.35.78
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 POBRA B 2.33 5.08.59
2
3 NÁUTICO RIBEIRA 2.46 5.34.27
4
5 CABO DA CRUZ B 2.38 5.18.15
HOMES CADETES
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ A 2.07 4.42 6.56.53
2 POBRA A 2.04 4.27 6.39.80
3 POBRA B 2.14 4.49 7.14.61
4 SAMERTOLAMEU A 2.08 4.39 6.58.74
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ B 2.26 5.20 8.01.53
2 SAMERTOLAMEU B 2.07 4.36 6.55.25
3 NÁUTICO RIBEIRA 2.11 4.45 7.06.89
4 RIANXO 2.29 5.29 8.17.00
HOMES XUVENÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 ESTEIRANA
4.40 7.17 9.42.03
2 CABO DA CRUZ A 4.49 7.29 9.54.86
3 RIANXO B 4.36 7.07 9.30.08
4 RIANXO A 4.24 6.46 8.58.41
5 RIBEIRA Mixto 5.05 7.56 10.34.25
6 CABO DA CRUZ B 4.29 6.52 9.09.04
HOMES SENIORS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 RIANXO 2.09 4.28 6.52 9.12.76
2 ESTEIRANA 2.06 4.23 6.50 9.10.84

Comments are currently closed.