A. D. Esteirana Remo

Asociación Deportiva Esteirana Remo

BATEIS. XIV BANDEIRA SANTIAGO SUR GALICIA (SSG). CLASIFICATORIA PARA TERRITORIAL NORTE: Porto de Esteiro, 6 de Abril de 2019.

<

V REGATAS DE PROMOCIÓN
ALEVÍN FEMININA E MASCULINA
BOIA 1ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ MIXTO 3.14.41
2 POBRA MASCULINO
3 MUROS MASCULINO 3.11.66
4 MUROS FEMININO 3.45.82
 HOMES INFANTIL
BOIA 1ª QUENDA  1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ 2.43 5.38.56
2 A CABANA 2.41 5.35.00
3 ARES 2.47 5.40.80
4 MUROS 2.55 6.15.15
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 POBRA
2
3 A CABANA Mixta cadete 2.45 5.31.68
4 NÁUTICO RIBEIRA 2.38 5.23.43
HOMES CADETE
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MUROS 2.25 5.17 8.01.45
2 POBRA 2.08 4.50 7.23.84
3 CABO DA CRUZ 2.13 4.59 7.42.20
4 ARES 2.25 5.22 8.13.95
5 NÁUTICO RIBEIRA 2.18 5.12 7.51.19
XIV BANDEIRA SANTIAGO SUR GALICIA (SSG)/CLASIFICATORIA PARA TERRITORIAL NORTE
MULLERES ALEVÍN
BOIA 1ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 RIANXO 2.59.91
2 MUROS 2.56.67
3 CELEIRO 2.48.76
4 NÁUTICO RIBEIRA 3.18.83
5 CABO DA CRUZ 2.49.72
HOMES ALEVÍN
BOIA 1ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 A CABANA 3.56.32
2 CABO DA CRUZ 3.05.50
3 CEDEIRA 3.01.19
4 CELEIRO 3.00.04
BOIA 2ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 MUROS 3.01.52
2 NÁUTICO RIBEIRA 3.10.84
3 POBRA 3.19.61
4 RIANXO 2.48.90
MULLERES INFANTÍS
BOIA 1ª QUENDA  1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CEDEIRA 3.08 6.17.74
2
3  MUGARDOS 3.13 6.30.97
4 CELEIRO 3.30 7.15.10
BOIA 2ª QUENDA  1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MUROS 3.21 6.27.45
2 CABO DA CRUZ 3.15 6.24.41
3 A CABANA 3.03 5.53.36
4 POBRA 3.03 5.55.50
MULLERES CADETES
BOIA 1ª QUENDA  1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MUROS 2.54 6.08 9.16.69
2 ESTEIRANA 2.44 5.54 8.53.63
3
4 POBRA 3.02 6.15 9.27.49
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 RIANXO 2.35 5.34 8.16.08
2 ARES 2.42 5.51 8.39.85
3 CABO DA CRUZ 2.34 5.32 8.12.11
4 A CABANA 2.35 5.23 7.55.15
5 NÁUTICO RIBEIRA 2.46 5.52 8.40.60
MULLERES XUVENIL
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1  MUGARDOS 2.45 5.37 8.36 11.29.20
2 MUROS 2.50 5.46 8.54 11.56.01
3 PERILLO 2.43 5.35 8.33 11.18.34
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ 2.34 5.19 8.07 10.51.96
2 RIANXO 2.41 5.35 8.31 11.21.88
3 ARES 2.47 5.49 8.55 11.51.11
MULLERES ABSOLUTA
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 A CABANA 2.25 5.22 7.57 10.49.36
2 POBRA 2.27 5.29 8.13 11.09.79
3 PERILLO 2.43 6.09 9.08 12.29.94
BOIA 2ª QUENDA  1ª VIRADA  2ª VIRADA  3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ 2.21 5.06 7.42 10.23.76
2 NÁUTICO RIBEIRA 2.18 5.00 7.31 10.05.79
3  MUGARDOS 2.30 5.25 8.08 10.53.91
HOMES INFANTIL
BOIA 1ª QUENDA  1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CELEIRO 2.44 5.48.75
2  MUGARDOS 2.46 5.47.38
3 PERILLO 3.00 6.26.28 11º
4 REGATAS POBRA 2.46 5.45.17
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CEDEIRA 2.34 5.19.22
2
3 RIANXO 2.39 5.37.69
4 NARÓN 2.47 5.53.21
BOIA 3ª QUENDA  1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 POBRA 2.24 5.01.08
2 MUROS 2.51 6.07.37 10º
3 CABO DA CRUZ 2.25 5.08.05
4 A CABANA 2.36 5.29.96
HOMES CADETE
BOIA 1ª QUENDA  1ª VIRADA  2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 NARÓN 2.29 5.03 7.38.19
2 CELEIRO 2.41 5.25 8.10.74
3 ESTEIRANA 2.42 5.29 8.11.04 10º
4 NÁUTICO RIBEIRA 2.31 5.10 7.48.59
5 CABO DA CRUZ 2.29 5.00 7.34.87
BOIA 2ª QUENDA  1ª VIRADA  2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 A CABANA 2.20 4.53 7.21.56
2 RIANXO 2.20 4.51 7.17.25
3 ARES 2.21 4.47 7.09.77
4 POBRA 2.22 4.58 7.25.44
5 MUROS 2.20 4.51 7.18.46
HOMES XUVENIL
BOIA 1ª QUENDA  1ª VIRADA  2ª VIRADA  3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MUROS 2.25 5.05 7.42 10.15.63
2 CABO DA CRUZ 2.19 4.50 7.22 9.48.22
3 RIANXO 2.25 5.02 7.37 10.08.67
HOMES ABSOLUTA
BOIA 1ª QUENDA  1ª VIRADA  2ª VIRADA  3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 PERILLO 2.24 5.01 7.38 10.15.31
2 ESTEIRANA 2.13 4.41 7.10 9.38.13
3
4  MUGARDOS 2.34 5.21 7.37 10.51.65
BOIA 2ª QUENDA  1ª VIRADA  2ª VIRADA  3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 ARES 2.04 4.33 6.53 9.16.95
2 A CABANA 2.07 4.42 7.05 9.31.85
3 RIANXO 2.11 4.45 7.07 9.34.06
4 MUROS 2.19 5.04 7.38 10.16.37

Comments are currently closed.