A. D. Esteirana Remo

Asociación Deportiva Esteirana Remo

BATEIS I BANDEIRA CONCELLO DA POBRA DO CARAMIÑAL (LTN) A Pobra do Caramiñal, 16 de Marzo de 2019

MULLERES ALEVÍNS
BOIA 1ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 NÁUTICO RIBEIRA 2.51.03
2 CABO DA CRUZ B 2.29.41
3 RIANXO 3.00.48
4 CABO DA CRUZ A Non saiu
5 MUROS B 3.51.88
6 MUROS A 2.38.61
HOMES ALEVÍNS
BOIA 1ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ B 3.10.72
2 POBRA A 3.06.54
3 CABO DA CRUZ A 2.51.50
4 NÁUTICO RIBEIRA 2.51.84
5 RIANXO 2.31.81
BOIA 2ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 A CABANA 4.27.64 10º
2 PERILLO 3.08.11
3 POBRA B 2.57.41
4 MUROS A 2.38.70
5 MUROS B 2.50.15
MULLERES INFANTÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MUROS 2.35 5.21.29
2 RIANXO 2.32 5.22.20
3 POBRA 2.22 5.07.54
4 A CABANA 2.28 5.20.18
5 MUGARDOS 2.44 6.06.04
6 CABO DA CRUZ 2.37 5.32.91
MULLERES CADETES
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 NARÓN 2.56 2.52 8.52.51 12ª
2 MERA 2.51 5.47 8.48.24 11ª
3 MUROS 2.40 5.26 8.13.77
4 CABO DA CRUZ B 2.24 7.27.60
5 ARES B 2.37 5.24 8.13.42
6 POBRA A 2.34 5.15 8.04.06
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 ESTEIRANA 2.31 5.09 7.58.47
2 RIANXO 2.19 4.48 7.22.49
3 ARES A 2.20 4.54 7.29.11
4 CABO DA CRUZ A 2.38 5.33 8.44.96 10ª
5 NÁUTICO RIBEIRA 2.22 4.56 7.26.40
6 A CABANA 2.25 4.58 7.23.02
MULLERES XUVENÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MUROS 5.02 7.41 10.24.35
2 MUGARDOS 4.57 7.31 10.16.17
3 RIANXO 4.37 7.10 9.39.82
4 PERILLO 4.50 7.24 10.00.32
5 CABO DA CRUZ 4.41 7.10 9.38.85
6 ARES 5.16 8.02 10.50.39
MULLERES ABSOLUTAS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 NÁUTICO RIBEIRA 2.06 4.28 6.47 9.06.18
2 A CABANA 2.10 4.43 7.07 9.35.83
3 RIBEIRA MIXTO 2.10 4.41 7.04 9.29.60
4 CABO DA CRUZ 2.08 4.37 7.00 9.25.48
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1
2 RIANXO 2.20 5.01 7.39 10.18.15
3 POBRA 2.16 4.50 7.19 9.49.36
4 PERILLO 2.16 4.51 7.23 9.54.61
HOMES INFANTÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ B 2.44 5.31.59
2 POBRA C 2.48 5.45.27 13º
3
4 MUGARDOS 2.56 5.59.08 14º
5 A CABANA B 2.34 5.14.01
6 ARES 2.39 5.24.54
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 RIANXO B 2.46 5.37.69 11º
2 NÁUTICO RIBEIRA 2.32 5.10.41
3 MUROS A 2.40 5.40.82 Fora Regata
4 PERILLO 2.52 5.36.48 10º
5 MUROS B 2.58 6.09.28 15º
6 CABO DA CRUZ MIXTO 2.56 5.38.85 12º
BOIA 3ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 A CABANA A 2.23 4.52.54
2 RIANXO A 2.36 5.16.73
3 CABO DA CRUZ A 2.17 4.40.55
4
5 POBRA A 2.14 4.33.48
6 POBRA B 2.34 5.12.46
HOMES CADETES
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ B 2.10 4.50 7.15.28
2 NÁUTICO RIBEIRA B 2.10 4.40 7.00.57
3 POBRA B 2.19 4.54 7.22.38 11º
4 NARÓN A 2.10 4.39 6.58.56
5 ESTEIRANA MIXTA 2.21 5.25 7.55.45
6 NÁUTICO RIBEIRA A 2.10 4.50 7.02.86
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 A CABANA MIXTA 2.22 7.42.37
2 NARÓN B 2.32 8.11.50 14º
3 PERILLO 2.25 8.03.72 13º
4 RIANXO MIXTO 2.25 7.56.27
5 MERA 2.19 5.05 7.42.84 12º
6 MUROS B 2.17 4.48 7.19.71 10º
BOIA 3ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ A
2 A CABANA 2.06 4.27 6.49.21
3 MUROS A 2.03 4.22 6.35.71
4 ARES A 2.02 4.16 6.26.49
5 POBRA A 2.01 4.16 6.28.07
6 RIANXO 2.08 4.30 6.45.69
HOMES XUVENÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 RIANXO 2.07 4.26 6.45 8.58.42
2 CABO DA CRUZ 2.08 4.28 6.47 8.59.33
3 A CABANA 2.11 4.42 7.16 9.41.95
HOMES ABSOLUTOS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 A CABANA 1.55 4.05 6.15 8.21.50
2 RIANXO B 2.06 4.31 6.50 9.04.44
3 RIANXO A 1.58 4.13 6.27 8.37.61
4 CABO DA CRUZ 1.54 4.09 6.22 8.32.51
5 ARES 1.58 4.13 6.29 8.43.69
6 POBRA 2.06 4.29 6.48 9.03.19
CLASIFICACIÓN BANDEIRA FEMININA CLASIFICACIÓN BANDEIRA MASCULINA
CLUB PUNTOS CLUB PUNTOS
CABO DA CRUZ 38 RIANXO 37
RIANXO 34 CABO DA CRUZ 35
NÁUTICO RIBEIRA 27 A CABANA 33
A CABANA 26 POBRA 32
MUROS 26 ARES 23
POBRA 22 MUROS 17
MUGARDOS 12 NÁUTICO RIBEIRA 11
ARES 6 PERILLO 10
ESTEIRANA 5 NARÓN 5
MERA 2 MUGARDOS 3
NARÓN 1 MERA 2

Comments are currently closed.