A. D. Esteirana Remo

Asociación Deportiva Esteirana Remo

BATEIS. VI BANDEIRA CONCELLO DE ARES (LTN): Ares, 9 de Marzo de 2019.

MULLERES ALEVÍNS
BOIA 1ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ B 3.30.22
2 CABO DA CRUZ A 3.01.10
3 CELEIRO B 4.12.60
4 CELEIRO A 3.05.04
BOIA 2ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 NÁUTICO RIBEIRA 3.25.90
2 ARES 3.22.93
3 RIANXO 3.56.55
4 CELEIRO MIXTO 4.04.60
HOMES ALEVÍNS
BOIA 1ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 POBRA A 3.16.51
2 CEDEIRA 3.09.59
3 CABO DA CRUZ B 3.25.51
4 CELEIRO 3.04.21
5 POBRA B 3.30.80
BOIA 2ª QUENDA TEMPO FINAL POSTO
1 ARES 3.16.86
2 CABO DA CRUZ A 3.21.96
3 NÁUTICO RIBEIRA 3.09.44
4 RIANXO 2.51.00
5 A CABANA 3.48.02 10º
MULLERES INFANTÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 A CABANA 2.49 5.51.13
2 CABO DA CRUZ 3.07 6.23.73
3 MUGARDOS 3.80 6.22.08
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 RIANXO 2.54 6.02.14
2 CEDEIRA 3.04 6.38.19
3 POBRA 2.40 5.37.14
MULLERES CADETES
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 ESTEIRANA 2.46 5.44 8.42.29
2 A CABANA 3.06 5.51 8.35.45
3 CABO DA CRUZ A 2.45 5.36 8.25.03
4 ARES A 2.42 5.34 8.28.09
5 POBRA 2.53 5.56 8.58.15
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 ARES B 2.53 5.53 8.49.78
2 NÁUTICO RIBEIRA 2.45 5.37 8.24.60
3 CABO DA CRUZ B 2.50 5.55 8.59.00
4 MERA 3.00 6.16 9.41.48 10ª
5 RIANXO 2.32 5.14 7.57.51
MULLERES XUVENÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ 2.37 5.26 8.13 11.00.09
2 MUGARDOS 2.40 5.39 8.36 11.37.23
3 ARES 2.41 5.48 8.43 11.39.40
4 RIANXO 2.36 5.31 8.27 11.22.84
5 PERILLO 2.37 5.25 8.14 11.00.40
MULLERES ABSOLUTAS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MUGARDOS 2.39 5.33 8.34 11.29.00
2 A CABANA 2.29 5.16 8.01 10.42.90
3 CABO DA CRUZ 2.31 5.19 8.04 10.47.80
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 POBRA 2.35 5.23 8.13 10.58.89
2 NÁUT RIBEIRA A 2.31 5.16 7.59 10.41.01
3 NÁUT RIBEIRA B 2.27 5.10 7.53 10.32.42 Fora Regata
HOMES INFANTÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1
2 POBRA B 2.51 5.59.45
3 MUGARDOS 3.00 6.10.16
4 CELEIRO 2.53 6.05.21
5 PERILLO 3.23 7.49.80 16º
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 RIANXO B 3.24 7.30.89 15º
2 RIANXO A 2.42 5.59.39
3
4 NÁUTICO RIBEIRA MIXTO 2.43 5.44.55
5 POBRA C 2.57 6.30.63 12º
BOIA 3ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 A CABANA B 3.06 6.32.22 13º
2 CABO DA CRUZ A 2.33 5.19.82
3 CEDEIRA A 2.42 5.39.94
4 POBRA A 2.29 5.11.50
5 A CABANA A 2.32 5.26.40
BOIA 4ª QUENDA 1ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ B 3.08 6.48.35 14º
2 CEDEIRA B 2.59 6.13.29 11º
3
4 NARÓN 2.53 6.11.88 10º
5 ARES 2.51 6.01.84
HOMES CADETES
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MUROS 2.26 4.59 7.32.04
2 NÁUTICO RIBEIRA A 2.59 5.19 8.00.66
3
4 RIANXO MIXTO 2.36 6.02 9.18.94
5 RIANXO 2.31 5.04 7.41.18
BOIA 2ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 NÁUTICO RIBEIRA B 2.44 5.35 8.21.37 10º
2 POBRA B 2.42 5.32 8.20.30
3 CABO DA CRUZ B 2.40 5.35 8.23.14 12º
4 ESTEIRANA 2.44 5.32 8.21.73 11º
5 MERA A 2.50 5.49 9.01.93 13º
BOIA 3ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 CABO DA CRUZ A 2.34 5.17 7.55.47
2 ARES 2.25 4.57 7.28.45
3 A CABANA A 2.30 5.09 7.45.27
4 NARÓN 2.32 5.14 8.00.52
5 POBRA A 2.31 5.09 7.41.75
BOIA 4ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 MERA B 3.16.51 6.44 10.03.89 14º
2 NARÓN MIXTO 4.02 8.11 12.43.71
3
4
5 A CABANA MIXTO 2.56 5.44 8.46.27
HOMES XUVENÍS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 A CABANA 2.25 5.14 7.58 10.48.90
2 RIANXO 2.24 5.03 7.34 10.13.67
3 CABO DA CRUZ 2.23 5.02 7.33 10.07.51
5 ARES C ABSOL. 2.23 5.14 7.49 10.34.48
HOMES ABSOLUTOS
BOIA 1ª QUENDA 1ª VIRADA 2ª VIRADA 3ª VIRADA TEMPO FINAL POSTO
1 A CABANA 2.15 4.50 7.15 9.44.07
2 ARES A 2.13 4.47 7.11 9.42.80
3 ARES B 2.09 4.47 7.15 9.51.79
4 RIANXO 2.15 4.54 7.22 9.54.23
5 CABO DA CRUZ 2.15 4.54 7.23 9.55.09
CLASIFICACIÓN BANDEIRA
CLUB PUNTOS
CABO DA CRUZ 15
POBRA 14
RIANXO 14
A CABANA 12
NÁUTICO RIBEIRA 9
ARES 8
MUGARDOS 5
PERILLO 4
MUROS 4
CEDEIRA 2

Comments are currently closed.