A. D. Esteirana Remo

Asociación Deportiva Esteirana Remo

CALENDARIO LIGA GALEGA TRAIÑEIRAS 2012

LIGA B

DATA COMPETICIÓN LOCALIDADE ORGANIZADOR OBSERVACIÓNS
9 Xuño Presentación Liga Galega Traiñeiras Presentes as dazasete traineras das ligas A/ B
30 Xuño Coruxo CR Coruxo modalidade contra o reloxo?
1 Xullo II Bandeira Concello da Guarda A Guarda CR Robaleira
7 Xullo Viveiro LGT Clasificatoria contra o reloxo
8 xullo Viveiro LGT Tres quendas de catro
14 Xullo IX Bandeira Concello de Rianxo Rianxo CR Rianxo
15 Xullo Pedras Negras-San Vicente CR Mecos
21 Xullo VI Bandeira Concello de A Pobra do Caramiñal Pobra do Caramiñal CR Pobra
22 Xullo Bueu? SD Morrazo
25 Xullo Campionato Galego Tirán + oito da Liga A + primeiro Liga B?
28 Xullo XXII Bandeira Concello de Oleiros Mirador de Nirvana-Perillo C.Regatas Perillo
29 Xullo I Bandeira Salgado Mirador de Nirvana-Perillo C:Regatas Perillo
3-4 Agosto Campionato de España
11/08/12 XVII Trofeo-8ª Bandeira Teresa Herrera Praia do Orzán-
A Coruña
FEGAR Clasificatoria contra o reloxo
12/08/12 XVII Trofeo-8ª Bandeira Teresa Herrera Praia do Orzán-
A Coruña
FEGAR Dúas quendas de cinco ou tres de catro.
15/08/12 XXIII Bandeira Deputación de A Coruña Pobra do Caramiñal CR Pobra
18/08/12 VII Bandeira de Esteiro Praia de Paramean-Esteiro AD Esteirana Remo
19/08/12 Cesantes SCR Cesantes
25/08/12 Plai-off Pedras Negras-San Vicente LGT Contra reloxo 7º Liga A, 2º e 3º Liga B.
25/08/12 XVIII Bandeira Concello de O Grove Pedras Negras-San Vicente LGT/
CR Amegrove
Quenda 1: 6º, 7º, 8º, 9º Liga B
Quenda 2: 6º, 8º L A, 1º,4º,5º L B
Quenda 3: 1º, 2º, 3º, 4º, 5º L A
26/08/12 Plai-off Pedras Negras-San Vicente LGT Contra reloxo 7º Liga A, 2º e 3º Liga B.
26/08/12 XVIII Bandeira Concello de O Grove. Pedras Negras-San Vicente LGT/
CR Amegrove
Tres quendas conformadas polos tempos da regata do sábado 25.

 

LIGA A

DATA COMPETICIÓN LOCALIDADE ORGANIZADOR OBSERVACIÓNS
30 Xuño II Bandeira Aguia San Xenxo CR Amegrove
1 Xullo II Bandeira Aguia San Xenxo CR Amegrove Gañador da Bandeira a suma de tempos das dúas regatas
7 Xullo Viveiro LGT Clasificatoria contra o reloxo
8 xullo Viveiro LGT Tres quendas de catro
14 Xullo V Bandeira Concello de Ares Ares CR Ares
15 Xullo XXVI Bandeira Concello de Redondela Chapela CR Chapela
21 Xullo XVIII Bandeira Concello de Vilagarcía Vilaxoan CR Vilaxoan
22 Xullo IX Bandeira Concello de Ferrol A Cabana CR A Cabana Modalidade contra o reloxo
25 Xullo Campionato Galego Tirán + oito da Liga A + primeiro Liga B?
28 Xullo II Bandeira Reganosa Mugardos CM Mugardos
29 Xullo XXX Bandeira Concello de Moaña Meira SCD Samertolameu
3-4 Agosto Campionato de España
11/08/12 XVII Trofeo-8ª Bandeira Teresa Herrera Praia do Orzán-
A Coruña
FEGAR Clasificatoria contra o reloxo
12/08/12 XVII Trofeo-8ª Bandeira Teresa Herrera Praia do Orzán-
A Coruña
FEGAR Dúas quendas de cinco ou tres de catro.
15/08/12 XXIII Bandeira Deputación de A Coruña Pobra do Caramiñal CR Pobra
18/08/12 XXII Bandeira Concello de Boiro Cabo da Cruz CR Cabo da Cruz
19/08/12 XXII Bandeira Concello de Boiro Cabo da Cruz CR Cabo da Cruz Gañador da Bandeira a suma de tempos das dúas regatas
25/08/12 Plai-off Pedras Negras-San Vicente LGT Contra reloxo 7º Liga A, 2º e 3º Liga B.
25/08/12 XVIII Bandeira Concello de O Grove Pedras Negras-San Vicente LGT/
CR Amegrove
Quenda 1: 6º, 7º, 8º, 9º Liga B
Quenda 2: 6º, 8º L A, 1º,4º,5º L B
Quenda 3: 1º, 2º, 3º, 4º, 5º L A
26/08/12 Plai-off Pedras Negras-San Vicente LGT Contra reloxo 7º Liga A, 2º e 3º Liga B.
26/08/12 XVIII Bandeira Concello de O Grove. Pedras Negras-San Vicente LGT/
CR Amegrove
Tres quendas conformadas polos tempos da regata do sábado 25.

Comments are currently closed.